موجودی انبار

بسته رنگ آمیزی مپد مدل هیولاها - بسته 34 عددی

معرفی اجمالی محصول
بسته رنگ آمیزی مپد مدل هیولاها - بسته 34 عددی

بسته‌ی رنگ‌آمیزی «مپد» (Maped) مجموعه‌ی کاملی است از هر آنچه یک دانش‌آموز دبستانی نیاز دارد. مدادهای رنگی و مشکی این مجموعه، دستان ظریف کودک را خسته نمی‌کنند و باعث ازدست‌رفتن تمرکزش نمی‌شوند. رد این مدادها با کمک پاک‌کن خوش‌دست و نرم این بسته، به‌آسانی پاک می‌شود و نوکشان با تراش آن همیشه تیز خواهد بود. خودکار موجود در این بسته، علاوه‌بر کاربرد آسان می‌تواند همراه همیشگی دانش‌آموز باشد. با 12 ماژیک این بسته لازم نیست نگران کثیف‌شدن لباس، کیف و جامدادی کودکتان باشید. این ماژیک‌ها می‌توانند خطوطی با ضخامت‌های مختلف ترسیم کنند. دانش‌آموز با خط‌کش، گونیا و نقاله‌ی مپد خطوط، زاویه‌ها و اشکال هندسی دقیقی را ترسیم خواهد کرد و می‌تواند با استفاده از قیچی زیبایی که در بسته قرار داده شده، آن‌ها را به‌راحتی برش دهد.
کودک از نقاشی با ترکیبی از مدادهای خوش‌دست و ماژیک‌های خوش‌رنگ مپد خسته نخواهد شد. 12 مداد رنگی‌ موجود در بسته‌ی رنگ‌آمیزی مپد، همگی دارای بدنه‌ای با طراحی شش‌ضلعی هستند. این بدنه از لیزخوردن مداد در دست و خط‌خوردن نوشته یا نقاشی جلوگیری می‌کند؛ علاوه‌براین باعث می‌شود مدادها از روی میز سر نخوردند. این ویژگی در کنار نوک مقاومی که با واردشدن فشار نمی‌شکند و نیازی به تراشیدن دایمی ندارد، همان چیزی است که مانع ازبین‌رفتن تمرکز و اتلاف‌وقت کودک می‌شوند. رد هر 12 رنگ ماژیک‌ رنگ‌آمیزی این بسته را می‌توان از روی انواع پارچه شست. با این ویژگی دیگر مادر نگران کثیف‌شدن لباس، کیف و جامدادی کودک در اثر برخورد با نوک مدادها نخواهد بود. شکل نوک این ماژیک‌ها به‌گونه‌ای است که بسته به زاویه‌ی قرار گرفتنش روی کاغذ، می‌تواند خطوطی با ضخامت‌های مختلف از 0.5 تا 1.5 میلی‌متر ترسیم کند.
نوشتن تکالیف با مداد مشکی این بسته دیگر برای کودک خسته‌کننده نخواهد بود. طراحی شش‌ضلعی مشابه مدادهای رنگی در کنار حرکت نرم و روان نوک روی کاغذ، مانع خسته‌شدن دست کودک خواهد شد. نوک این مداد مشکی و مدادهای رنگی با تراش داخل بسته همیشه تیز خواهد بود. مخزن بزرگ تراش، حجم زیادی از براده‌های مداد را در خود جمع می‌کند؛ علاوه‌براین رد مدادها با کمک پاک‌کن خوش‌دست و نرم مپد به‌آسانی از بین خواهد رفت. خودکار داخل بسته‌ی رنگ‌آمیزی مپد مکمل این مداد است و با طراحی می‌نویسد. خط‌کش 15 سانتی‌متری، نقاله‌ی 180 درجه و گونیای 60 درجه، ابزارهای کاربردی هستند که به دقیق‌ترین شکل ممکن، در ترسیم خطوط و اشکال هندسی به کودک کمک می‌کنند. همه‌ی این وسایل در یک جامدادی پلی‌استری دوزیپ با طراحی زیبا قرار گرفته‌ و با کش‌های کوچک از هم جدا شده‌اند.
بسته‌ی رنگ‌آمیزی مپد با دربرداشتن وسایلی که اغلب ارگونومیک و خوش‌دست هستند، هر دانش‌آموزی را به نوشتن تکالیف و نقاشی ترغیب می‌کند. این بسته همه‌ی انتظارات دانش‌آموز را از لوازم‌التحریر روزمره‌ی خود برآورده می‌کند و برای درس‌خواندن او انگیزه‌ای قوی خواهد بود.