موجودی انبار

معرفی اجمالی محصول
دفتر طراحی کانسون طرح ایکس ال 120 برگ

هر هنرمندی دوست دارد آرشیوی منظم از کارهای هنری خود داشته باشد. استفاده از دفترهای طراحی مانند دفتر طراحی کانسون طرح ایکس ال، به شما کمک می‌کند تا مدت‌ها و بدون نگرانی از جدا شدن برگه‌ها، طراحی‌های خود را در دفتری باکیفیت و دوام طولانی گردآوری کنید. این دفتر می‌تواند آثار شما با تکنیک‌های مختلف را در خود جای دهد.
دفتر طراحی کانسون طرح ایکس ال از اتصال 120 برگه کاغذ سایز A3 به هم ساخته‌شده است. این برگه‌های 90 گرمی بافت بسیار ریزی دارند که بخشی از رنگ‌دانه‌ها را به خود جذب کرده و بخشی را روی کاغذ نگه‌ می‌دارد. این ویژگی به طراحی بعد می‌بخشد. کاغذهای این دفتر مناسب طراحی با مداد، زغال، جوهر، خودکار و گواش است. از دیگر ویژگی‌های این نوع کاغذ امکان پاک کردن آسان طراحی‌های تکنیک مداد و زغال است.
120 برگه‌ی این دفتر به‌وسیله‌ی فنر دوبل و به صورت افقی به هم متصل شده‌اند. با چنین اتصالی برگه‎های دفتر در اثر استفاده‌ی طولانی‌مدت از هم جدا نخواهند شد. روی این برگه‌ها با جلدی از مقوای انعطاف‌پذیر پوشانده‌شده است. برای پشت دفتر هم از مقوای سختی استفاده‌شده است که به‌منزله‌ی تخته شاسی عمل می‌کند. این مقوا مانع پاره شدن کاغذ در اثر فشار نوک مداد یا خودکار می‌شود.
نظم بخشیدن به آثار هنری به هنرمند کمک می‌کند تا بتواند پیشرفت خود را رصد کند. برای طراحان استفاده از دفترهای طراحی چنین نتیجه‌ای را در بر خواهد داشت. دفتر طراحی کانسون طرح ایکس ال به دلیل اتصال محکم برگه‌ها به هم، جلد باکیفیت و فراهم کردن امکان طراحی با تکنیک‌های مختلف، از ابزار مناسب برای طراحان، چه مبتدی و چه حرفه‌ای، خواهد بود.

جنس جلد مقوایی

مشتریانی که از این مورد خریداری کرده اند