موجودی انبار

کوله پشتی پالس مدل Baby Gino

Pulse Baby Gino Backpack
60,000 ریال

معرفی اجمالی محصول
کوله پشتی پالس مدل Baby Gino

طراحی بامزه‌ی کوله‌پشتی «بیبی جینو» (Baby Gino) اولین چیزی است که توجه شما را به آن جلب می‌کند. اینکه کودک هر روز یک اژدهای بامزه را با خود به مدرسه و مهدکودک ببرد، برای او جذابیت زیادی خواهد داشت. کودک می‌تواند از این کوله‌پشتی در هرجایی برای حمل وسایلش استفاده کند. این محصول دوست‌داشتنی «پالس» (Pulse) نمی‌گذارد فشار چندانی به کمر و شانه‌های ظریف کودک وارد شود. بیبی جینو انتخابی مناسب است برای پدر و مادرهایی که درباره‌ی تمیزی وسایل کودکشان حساسیت زیادی دارند.
سراسر کوله‌پشتی بیبی جینو چه در قسمت خارجی و چه در داخل با پلی‌استر ساخته شده است؛ به همین دلیل کودک نه‌تنها در مدرسه و مهدکودک بلکه در پیک‌نیک‌ها و گردش‌های خود در طبیعت هم می‌تواند وسایلش را در این کیف بگذارد و با خود حمل کند. طول بندهای این کوله به‌راحتی قابل‌تنظیم هستند و می‌توان آن‌ها را بسته به وزن کیف، کوتاه و بلند کرد تا از واردشدن فشار زیاد به کمر و شانه‌های کودک جلوگیری شود. علاوه‌براین بند کمری که به‌صورت کلیکی باز و بسته می‌شود، مانع واردشدن فشار زیاد به ستون فقرات کودک شده و او را خسته نمی‌کند. برای تمیز نگه‌داشتن کوله‌پشتی بیبی جینو کافی است آن را هرازچندگاهی در آب با دمای 30 درجه بشویید.
کوله‌پشتی بیبی جینو با طراحی دوست‌داشتنی‌اش می‌تواند بسیاری از کودکان را به خود علاقه‌مند کند. این کوله‌پشتی به شکلی ساخته شده که حین حمل آن، فشاری به کمر و شانه‌های ظریف کودک وارد نمی‌شود. با بیبی جینو خیالتان راحت است که کودکتان همیشه یک کوله‌ی تمیز را با خود حمل می‌کند.